Startup ChallengeRocket wyinkubowany przez RARR S.A. zwycięża drugą edycję konkursu ABSL Start-Up Challenge!

Przedstawiciele największych światowych korporacji wyłonili zwycięzcę drugiej edycji ABSL Start-Up Challenge.

Zwycięzcą konkursu został start-up ChallengeRocket wyinkubowany przez RARR S.A. w ramach projektu Platforma Startowa "Technopark BiznesHub". To innowacyjna platforma, która promuje rekrutację na stanowiska IT poprzez konkursy i zadania rozwiązywane on-line. Według jury to właśnie ten projekt ma największą szansę na szeroko zakrojoną współpracę z międzynarodowymi firmami.

Droga do zwycięstwa nie była łatwa. Do konkursu zgłosiło się ponad 100 start-upów. Do ścisłego finału dotarło już tylko siedem najciekawszych projektów. W środę jury oceniło, kto ma szansę na międzynarodową karierę.

- Konkurs udowodnił, że nasz produkt się podoba, że sektor biznesowy daje nam zielone światło do dalszego rozwoju. Ta nagroda to potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku. To ważne, bo jesteśmy niewielkim, 11-osobym zespołem i działamy dopiero od kilku miesięcy - podkreśla Tomasz Florczak z ChallengeRocket.

Finał konkursu ABSL Start-Up Challenge odbył się w Łodzi, podczas dorocznej konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL).

 

Więcej informacji na stronie:

http://startupinsider.pl/challengerocket-zwycieza-druga-edycje-konkursu-absl-start-up-challenge/

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/absl-start-up-challenge-innowacje-korporacje,188,0,2333628.html

http://www.pulshr.pl/start-upy/absl-start-up-challenge-start-up-challengerocket-zwycieza-druga-edycje-konkursu,44652.html